Radyo Adı Web Sitesi Şehir        
Saklıkentfm www.saklikentfm.com Düzce
Palmıye Fm www.palmiyefm.com Manisa
Arabesk Vadisi www.arabeskvadisi.com İstanbul/Avcılar
Arabesk Radyo İstek Hattı www.arabeskradyo.biz Kayseri
Güneş Fm www.gunesfm.biz Rize
Radio Çilek 74 www.radiocilek74.com Maltepe/istanbul
Radyo Polat www.radyopolat.com Ankara
Genc Kral Fm www.genckralfm.com Ankara
Radyo Gurbet www.radyogurbet.com Adıyaman/Kahta
Radyosaray www.radyosaray.com Tekirdag/saray
Hazanfm www.sohbethazan.com/ Antalya/kas
Damar Turk 34 www.damarturk34.com Istanbul-Pendik
Slow Fm www.slowfm.net Diyarbakır
Efsanem74fm efsanem74.net İst/eyüp
Radyo İzmir Fm www.radyoizmirfm.org İzmir/konak
Radyo Okey Diyarı www.radyokeydiyari.com Balıkesir
Karbeyaz Fm www.karbeyazfm.com Burdur/bucak
Radyo Jest www.radyojest.com Ankara/kızılay
Ömür Radyo www.omurradyo.com İstanbul Ataşehir

Toplam 19 radyo, istekleri online olarak takip etmektedir.
Bu web sitesi www.radyoperisi.com - www.radyodestek.com hizmetidir.
eposta :
info@istekmatik.com